Mokytojai kviečiami dalyvauti lituanistinėse studijose

Vytauto Didžiojo universitete 2017 m. liepos 14 – rugpjūčio 12 dienomis bus organizuojamos intensyvios lituanistinės studijos, į kurias kviečiami užsienio lietuvių mokytojai, dirbantys lituanistinio švietimo įstaigose (lituanistinėse mokyklose) užsienyje su ikimokyklinio ir (ar) mokyklinio amžiaus vaikais.

Šių užsiėmimų metu bus ne tik tobulinami lietuvių kalbos įgūdžiai. Studijų dalyviams bus organizuojami didaktikos, ugdymo psichologijos mokymai (bus sudarytos sąlygos plėtoti profesines kompetencijas kuriant mokymąsi skatinančias edukacines aplinkas, analizuojamos mokinių psichosocialinės adaptacijos mokykloje problemos); siekiama plačiau supažindinti su Lietuvos kultūra, menu, tradicijomis, socialinėmis aktualijomis, kurios, tikimasi, kūrybiškai įsilies į studijų dalyvių – mokytojų įvairius dėstymo dalykus, edukacines veiklas.

Be teorinių bei praktinių paskaitų vyks kultūriniai vakarai, lankomos įvairios parodos, aplankomos gražiausios Lietuvos vietovės.

Kursų trukmė – 30 dienų.

Preliminari studijų programa.

Daugiau informacijos apie studijas galima rasti šioje internetinėje svetainėje.

Platesnė informacija apie dalyvavimo sąlygas ir atrankos reikalavimus galima rasti čia.

Kursus remia Švietimo mainų paramos fondas.