Mokslininkams – išskirtinė galimybė pažinti JAV visuomenę ir kultūrą

JAV ambasada Vilniuje kviečia aukštųjų mokyklų dėstytojus teikti paraiškas dalyvauti vasaros kursuose SUSI (angl. „Summer Study of the United States Institutes”).  Tai šešių savaičių trukmės paskaitų ciklai JAV politikos,  ekonomikos,  literatūros,  istorijos, religijos ir kt. temomis.

Šių kursų tikslas – padėti užsienio universitetų dėstytojams bei kitiems mokslininkams geriau pažinti Amerikos visuomenę, kultūrą ir institucijas, kas  įgytą patirtį jie galėtų pritaikyti ir mokymo procese. Paskaitų ciklai vyks įvairiuose JAV koledžuose bei universitetuose, jų pradžia – 2010 m. birželio mėnesį.

Aukštųjų mokyklų dėstytojai kviečiami dalyvauti šešiuose paskaitų cikluose:

• JAV kultūra ir visuomenė
  • JAV politika ir politinės idėjos
  • Šiuolaikinė Amerikos literatūra
  • JAV užsienio politika
  • Žurnalistika ir medijos
  • Religinis pliuralizmas JAV

Daugiau informacijos apie kiekvieną šių kursų rasite internete adresu http://exchanges.state.gov/academicexchanges/scholars.html.

Paraiškos priimamos iki 2010 m. vasario 1 d. Plačiau apie SUSI programą ir aplikavimo tvarką skaitykite prisegtuke.