Mokslininkai analizuos vadybos vizijas ir iššūkius kintančioje ekonominėje aplinkoje

Kviečiame iki kovo 1 d. pateikti pranešimų santraukas ir rugsėjo 22–24 d. dalyvauti tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Management Horizons in Changing Economic Environment: Visions and Challenges“.

Konferencija „Management Horizons in Changing Economic Environment: Visions and Challenges“ organizuojama jau vienuoliktąjį kartą ir kiekvienais metais sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Jau tapo įprasta, kad prie konferencijos rengimo kaip partneriai prisideda Europos vadybos asociacija, vienijanti vadybos praktikus ir mokslininkus, daugumos Europos šalių vadybos asociacijas, institutus bei universitetus.

Norintieji dalyvauti konferencijoje kviečiami iki kovo 1 d. pateikti savo pranešimų santraukas. Daugiau informacijos ir registracijos formas rasite čia.

Europos vadybos Asociacijos (The European Management Association, EMA), Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto bei Baltijos vadybos fondo rengiama konferencija vyks Vytauto Didžiojo universitete ir viešbutyje „Park Inn Kaunas“.