Mokslininkai analizuos Lietuvos teatro istorines, kultūrines bei estetines patirtis

1937

Kviečiame dalyvauti Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto Teatrologijos katedros rengiamoje mokslinėje konferencijoje „Pasikartojimai: atmintis ir tapatybė postsovietiniame Lietuvos teatre”.

Konferencijoje, kuri vyks gegužės 20 d., organizatoriai siūlo teatro ir literatūros istorikams, teoretikams, kritikams ir praktikams apmąstyti šiuolaikinio Lietuvos teatro istorines, kultūrines bei estetines patirtis akcentuojant jų reikšmes tranzitinėje, postsovietinėje, post-totalitarinėje pastarųjų dviejų dešimtmečių Rytų Europos kultūros situacijoje.

Pranešėjams siūlomas platus temų spektras: nuo kultūrinės atminties raiškos sceninėse praktikose bei estetinės postsovietinio teatro tapatybės iki pokyčių Lietuvos teatro istoriografijos paradigmose. Plačiau kviečiame skaityti čia.

Pranešimų santraukas (iki 1000 spaudos ženklų) kartu su trumpu CV prašome iki balandžio 11 d. siųsti el. paštu: e.klivis@mf.vdu.lt ir m.petrikas@mf.vdu.lt. Konferencija yra Lietuvos mokslo tarybos finansuojamo projekto „Postsovietinis Lietuvos teatras: istorija, tapatybė, atmintis“ dalis.