Mokslinėje konferencijoje kviečia svarstyti filosofijos tendencijas ir filosofinį palikimą

VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Filosofijos katedra kartu su Lietuvos filosofų draugija  kviečia dalyvauti mokslinėje konferencijoje „Lietuvos filosofijos pamokos XX-ajame amžiuje“ ir iki balandžio 16 d. atsiųsti pranešimų santraukas.

XX amžiaus filosofijos patirtys Lietuvoje dar neapmąstytos. Tęsdami praeitų metų konferencijos apmąstymus apie filosofines tradicijas ir kryptis Lietuvoje, organizatoriai kviečia aptarti XX a. filosofijos temų refleksiją Lietuvoje, siūlo svarstyti tiek bendras XX a. filosofijos tendencijas Lietuvoje, tiek atskirų asmenybių filosofinį palikimą.

Numatomos konferencijos temos:
•    Politinė filosofija Lietuvoje
•    Kultūros filosofija Lietuvoje
•    Mokslo filosofija Lietuvoje
•    Religijos filosofija Lietuvoje
•    Socialinė filosofija Lietuvoje
•    Metafizika Lietuvoje
•    Marksizmas Lietuvoje: filosofija ar ideologija?

Konferencija vyks 2011 m. gegužės 6 d., penktadienį, VDU Humanitarinių mokslų fakultete (K. Donelaičio g. 52) lietuvių kalba.

Organizacinis komitetas: Dalius Jonkus (komiteto pirmininkas), Evaldas Nekrašas, Gintautas Mažeikis, Tomas Sodeika.

Pranešimų pavadinimus ir tezes (1200–2000 sp. ž.) kviečiame siųsti iki 2011 m. balandžio 16 d. adresu phenolt@yahoo.com