Moksleivius ir studentus kviečia projektas „Studijas rinkis Kaune“

Kauno Maironio universitetinė gimnazija, įgyvendindama projektą „Studijas rinkis Kaune“, balandžio 11–15 d. kviečia moksleivius bei studentus apsilankyti Studijų savaitės renginiuose. Jų metu apsilankiusieji galės pabendrauti su Kauno aukštųjų mokyklų atstovais,  gimnazijos Profesinio konsultavimo koordinacinio centro darbuotojomis ir taip išsirinkti sau labiausiai tinkančią studijų sritį.

Projektas „Studijas rinkis Kaune“ siekia bent savaitei suburti Kauno universitetus ir mokyklų mokinius. „Pagrindinė projekto idėja – parodyti, kad mokiniams Kauno aukštosiose mokyklose yra siūloma daug įvairių studijų programų, tad puiki galimybė studijas rinktis ir savo gimtajame mieste. Studijų savaitė – proga mokiniams susipažinti su studijų programomis, kad mokyklose būtų lengviau rinktis ugdymo turinį pagal savo gebėjimus, polinkius, būsimą studijų sritį, kryptį bei profesiją. Be to, patirtis parodė, kad mokiniams labai svarbu išgirsti nuomonę iš pačių studentų, su jais padiskutuoti. Tikimės, kad šis renginys taps tradiciniu ir vyks kasmet“, – apie projektą pasakojo Kauno Maironio universitetinės gimnazijos direktorė Daiva Garnienė.

Balandžio 11 d. 15 val. moksleivius ir studentus į Vytauto Didžiojo universiteto Didžiąją aulą (Gimnazijos g. 7, Kaune) sukvies projekto „Studijas rinkis Kaune“  įvadinis renginys, kurio metu bus pristatytos Studijų savaitės veiklos, apdovanoti rašinių konkurso „Mano ateitis gimtajame mieste“ nugalėtojai. Intarpuose – mokinių ir studentų muzikiniai kūriniai.

Balandžio 12–15 d. renginiai vyks Kauno Maironio universitetinėje gimnazijoje (Gimnazijos g. 3, Kaune). Šiomis dienomis nuo 15 val. moksleiviai bei studentai bus pakviesti į humanitarinių ir menų (balandžio 12 d.), socialinių mokslų (balandžio 13 d.), fizinių mokslų ir technologijų (balandžio 14 d.), biomedicinos mokslų (balandžio 15 d.) studijų dienas. Visomis dienomis vyks studijų programų pristatymai-diskusijos apskritojo stalo forma kartu su dėstytojais, studentais ir moksleiviais. Nuo 16 val. visi norintys galės atlikti gebėjimų, studijų srities, profesijos pasirinkimo testus.

Studijų savaitės metu studijų programas pristatys Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos, Lietuvos žemės ūkio universitetai, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos ir Veterinarijos akademijos,  Vilniaus universiteto Humanitarinis fakultetas bei Lietuvos kūno kultūros akademija.

Projekto „Studijas rinkis Kaune“ programą galite rasti čia.