„Moksleivių diena VDU“ leis universitetą pažinti iš arčiau

Kovo 19 d., šeštadienį, 10–16 val. VDU kvies į didžiulio susidomėjimo sulaukusį renginį „Moksleivių diena VDU“ ir suteiks puikią galimybę moksleiviams, jų mokytojams ir tėvams pažinti universiteto gyvenimą ir pabendrauti su studentais bei dėstytojais.

„Antrus metus rengiama „Moksleivių diena VDU“ siūlo daugybę informacinių, interaktyvių ir pramoginių renginių, kurie leidžia turiningai ir smagiai praleisti dieną universitete. Ši diena, ko gero, įdomiausia bus vyresniųjų klasių moksleiviams, svarstantiems, kokią studijų  programą pasirinkti, norintiems iš arčiau pažinti universiteto bendruomenę bei aplinką“, – teigė VDU Studijų marketingo tarnybos direktorė Miglė Šontaitė.

VDU rūmuose (K. Donelaičio g. 52) vyksiantis renginys vyks šešiuose šio pastato aukštuose įsikūrusiose simboliškai pavadintose „oazėse“.

Pirmajame pastato aukšte moksleiviai galės prisiminti patirtus įspūdžius šiame universitete – čia jų lauks įspūdinga fotografijų kolekcija „Moksleiviai VDU“ . Pažintinės ekskursijos supažindins su gausia universiteto biblioteka bei skaityklomis. Atsakymus į visus klausimus padės surasti VDU konsultantai ir Informacijos centras. Kiekvieno besidominčio menais „Menų oazėje“  lauks atstovai iš Menų fakulteto.

Antrajame aukšte šurmuliuos fakultetų mugė, bus pristatomos priėmimo aktualijos ir visos universitete siūlomos studijų programos.

Trečiajame aukšte VDU Gamtos mokslų fakulteto akademinio jaunimo mokslinė draugija „Modusas“ ir Informatikos fakultetas stebins eksperimentais specialiai tam įkurtoje „Eksperimentų oazėje“. Šiame aukšte taip pat bus pristatomi geriausi VDU Gamtos mokslų Fizikos katedros organizuoto konkurso  „EnIdėja – Žaliosios energijos idėja 2011" darbai. Moksleiviams bus suteikta galimybė spręsti karjeros testus, kurie padės apsispręsti dėl būsimos specialybės.

Ketvirtajame aukšte neleis nuobodžiauti visada dinamiška VDU Studentų atstovybė. Sporto centras papasakos apie save ir garsius savo sportininkus, o pailsėti nuo įspūdžių ir linksmai praleisti laiką kvies „Poilsio oazė“ ir joje įsikursianti geros nuotaikos nestokojanti VDU radijo komanda.

Diskutuoti ir lankytis įvairiose paskaitose kvies ir penktasis aukštas. Pašnekesiai su dėstytojais prie arbatos puodelio,  įspūdingos VDU absolventų istorijos – visa tai įdomu ne tik moksleiviams, bet ir jų tėveliams bei mokytojams. Pastariesiems, dalyvavusiems seminare „Mokyklos ir tėvų bendradarbiavimas ugdant vaikų psichosocialinį atsparumą“, bus įteikti sertifikatai.

Pastato viršuje – šeštajame aukšte – bus galima susipažinti su vienu iš VDU pasididžiavimų – dėstomų kalbų įvairove. Čia VDU Užsienio kalbų centro dėstytojai ir studentai iš užsienio bendraus su kiekvienu atvykusiuoju, įvairias kultūras pristatys speciali mugė, vyks įvadinės užsienio kalbų pamokėlės, bus supažindinima su mainų galimybėmis. Be to, moksleiviai atliks anglų kalbos bendrųjų pasiekimų testą.

Įspūdžių kupiną dieną  vainikuos vaišės, šiltam pokalbiui, dainavimui, o gal net ir šokiui kvies VDU Muzikos akademijos studentų atliekami muzikiniai kūriniai.

Visus norinčius dalyvauti renginyje „Moksleivių diena“ kviečiame registruotis čia.

DĖMESIO! Daugelyje renginių galės dalyvauti ribotas dalyvių skaičius, todėl susidomėjusieji kviečiami registruotis kaip įmanoma greičiau.

Renginių programą rasite čia.

Renginį „Moksleivių diena VDU“ organizuoja Studijų marketingo tarnyba.