„Moksleivių diena“ kvietė susipažinti su VDU

9289 2

Sausio 16-ąją VDU visiems moksleiviams atvėrė duris. Šį kartą „Moksleivių diena VDU“ persikėlė į kitas erdves – renginys vyko VDU centriniuose rūmuose (S. Daukanto g. 28). Čia renginio dalyvių laukė universiteto fakultetai, kolektyvai, kviestiniai svečiai, veikė įvairios eksperimentų, kalbų ir pramogų erdvės. Visa tai padėjo atrasti universitetą ir susipažinti su jo bendruomene.

DSC_7306

Centriniuose rūmuose moksleiviai galėjo dalyvauti visų lauktame „Matuokis profesiją“ tęsinyje. Jame universiteto absolventai, skirtingų sričių profesionalai, papasakojo apie profesinį kelią ir supažindino su savo darbo diena. Moksleiviai taip pat galėjo išgirsti sėkmės istorijas iš studentų lūpų bei sužinoti daug įdomių faktų specialiose VDU dėstytojų paskaitose.

VDU Gamtos mokslų ir Informatikos fakultetų, VDU Botanikos sodo atstovai kvietė į „Eksperimentų oazę“, kurioje buvo demonstruojami įvairūs eksperimentai, išradimai ir įdomybės. Moksleiviai taip pat turėjo galimybę dalyvauti VDU Užsienio kalbų instituto dėstytojų įvadinėse paskaitose, pasitikrinti anglų kalbos gebėjimus atlikdami specialų anglų k. bendrųjų pasiekimų testą.

DSC_7737

Didžiosios salės fojė moksleiviai susipažino su įvairiais universitete veikiančiais kolektyvais ir klubais. Antrajame aukšte veikė fakultetų mugė, kurioje universiteto fakultetų atstovai atsakė į visus rūpimus klausimus. Taip pat buvo pristatytos priėmimo aktualijos, visos universitete siūlomos studijų programos, studijų aplinka ir sąlygos.

Be paskaitų ir susitikimų su absolventais, universitete netrūko ir pramoginių užsiėmimų. Moksleiviai galėjo dalyvauti intriguojančiose lenktynėse, žinias ir sumanumą patikrinti protmūšyje, o renginio pabaigoje skanauti šventinio torto.

Renginio programa.

Jono Petronio (j.petronis@mkt.vdu.lt) fotoreportažas

Komentarai

Moksleivė