Moksleiviams – VDU Edukologijos katedros konferencija apie studijas (VIDEO)

Vasario 8 d. VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28-205) vyko VDU Edukologijos katedros organizuojama vaizdo konferencija-diskusija „Kaip pasirinkti kokybiškas studijas?“. Diskusiją moderavo VDU Kokybės ir inovacijų centro vadovė, Edukologijos katedros profesorė Vilma Žydžiūnaitė. Konferencija taip pat buvo transliuojama nuotoliniu būdu vaizdo konferencijų klasėse Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Kėdainuose ir Šakiuose.

Moksleiviams, gimnazistams ir mokytojams skirtame renginyje buvo galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu, diskusiją stebint vaizdo konferencijų klasėse Alytaus kolegijoje (Informacijos ir ryšių technologijų fakultete, Ligoninės g. 1c-203), Marijampolės kolegijoje (Distancinio mokymo centre, Vytauto g. 47-304), Utenos kolegijoje (J. Basanavičiaus g. 56) (II aukštas, Nuotolinio mokymo auditorija), Kauno kolegijos Kėdainių J. Radvilos fakultete (J. Basanavičiaus g. 4-203, Kėdainiai) ir Šakių „Žiburio“ gimnazijos klasėje (V. Kudirkos g. 64-23).

Kviečiame žiūrėti Kristijono Jakubsono (k.jakubsonas@vkt.vdu.lt) videoreportažą.