Moksleiviams – stovykla „Medijų laboratorija“

1563

VDU kviečia moksleivius į stovyklą 15-18 metų jaunimui „Medijų laboratorija“, kuri vyks birželio 26 – liepos 3 dienomis Nobelio literatūros premijos laureato Česlovo Milošo sodyboje (Šeteniai, Kėdainių raj.). Registracija vyksta el. paštu mediju.laboratorija@gmail.com iki birželio 15 dienos.

Medijų stovykloje moksleiviai galės praktiškai išbandyti ir susipažinti su įvairiomis šiuolaikinėmis medijų formomis. Stovyklos metu bus suformuotos nedidelės komandos, kurių kiekviena, naudodama profesionalią filmavimo įrangą, sukurs po trumpametražį filmą. Grupes nuolat lydės ilgametę tarptautinę patirtį turintys režisieriai ir aktoriai.

Tarp stovykloje dalyvausiančių dėstytojų – filosofas, VDU profesorius Leonidas Donskis, VDU docentas, kompozitorius Titas Petrikis, „Apple“ kūrybos vadovas Lietuvoje Rytis Juodeika, Baltijos koučingo centro vadovas Povilas Petrauskas ir kiti.

Stovykloje taip pat bus galima dalyvauti profesionalų kūrybinėse dirbtuvėse, mokytis kūrybiškai taikyti čia įgytas žinias, susipažinti su video kūrimo technika, suprasti, kaip naudojamos šviesos filmavimuose, kaip kuriamas garso dizainas. Moksleiviai išbandys aktoriaus, operatoriaus ir režisieriaus profesijas, mokysis filmuoti ir montuoti video medžiagą. Čia taip pat bus mokoma analizuoti kino filmus ir įdomiausias reklamas, retorikos meno ir kaip reprezentuoti/pristatyti savo idėją.

Paskutinę stovyklos dieną savo filmus moksleiviai pristatys tėvams ir draugams.

Daugiau informacijos

Registracija į „Medijų laboratoriją“ vyksta iki birželio 15 d. el. paštu mediju.laboratorija@gmail.com. Telefonas pasiteiravimui: +370 674 251958.

Registracijos mokestis: 30 eurų. Neatvykus į stovyklą, avansas negrąžinamas. Vietų skaičius ribotas.

Stovyklos kaina – 200 eurų. Į kainą įskaičiuotas apgyvendinimas, maitinimas, profesionali filmavimo ir montavimo įranga ir meninės priemonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.