Moksleiviams – rašinio anglų kalba konkursas

VDU Anglų filologijos katedra kviečia 9–12 klasių moksleivius dalyvauti rašinio anglų k. konkurse „I Have a Dream“, kuris skirtas Vytauto Didžiojo universiteto atkūrimo 25-mečiui. Rašinius galima siųsti el. paštu iki 2014 m. sausio 13 d.

Prieš ketvirtį amžiaus atkurtas VDU įprasmino Lietuvos Atgimimo viltis ir svajas. Jame užaugo nauja Lietuvos karta, matoma ir atpažįstama šiandieniniame pasaulyje. Tai žmonės, kurių žvilgsniai krypsta į ateitį, kurių širdyse pulsuoja atvirumas ir laisvė.  O viskas prasidėjo nuo svajonės… Juk kiekvienas kartais nuklystame į svajonių pasaulį, kupiną troškimų, norų ir siekių. Vienos svajos gimsta netikėtai, kitos ilgai bręsta mūsų vaizduotėje, tačiau kokios bebūtų mūsų svajonės, jos visos tampa impulsu kurti ir džiaugtis gyvenimu.

Organizatoriai ragina moksleivius pasvajoti, užrašyti savo svajas ir dalyvauti VDU Anglų filologijos katedros rašinio anglų k. konkurse, kuris rengiamas jau trečią kartą. Konkursas skelbiamas kas antrus metus.

Konkurse dalyvauti gali 9–12 klasių moksleiviai. Rašinio apimtis – 400–450 žodžių. Dalyviai prašomi nurodyti rašinio autoriaus vardą ir pavardę, klasę, mokytojo(s) vardą ir pavardę, mokyklą, miestą. Ši informacija užrašoma pirmojo lapo viršuje, kairėje.

Rašinius siųsti galima iki 2014 metų sausio 13 dienos el. paštu b.dimaviciene@hmf.vdu.lt arba a.dauksaite@hmf.vdu.lt.

Komisijos atrinktų penkių geriausių rašinių autoriai 2014 m. vasarį bus pakviesti į VDU – į universiteto gimtadienį, kur jų lauks ne tik ekskursija ir pažintis su dėstytojais, bet ir prizai bei, aišku, gimtadienio tortas!

Reikalavimai rašiniui „I Have a Dream…“

1. Titulinio puslapio nėra.
  2. Rašinys pateikiamas anglų kalba.
  3. Pavadinimas nekeičiamas, tačiau galima jį pratęsti po daugtaškio.
  4. Pirmo puslapio viršuje kairėje pateikiama: moksleivio vardas, pavardė, klasė; mokytojo(s) vardas, pavardė; mokyklos pilnas pavadinimas ir adresas; moksleivio el. pašto adresas.
  5. Rašinio tekstas: šriftas „Times New Roman“, dydis 12. Paraštės: kairėje – 3 cm, kitos 2 cm, sulygiuotos; tarpas tarp eilučių – 1.5 cm.
  6. Rašinio apimtis ne daugiau nei 400–450 žodžių.
  7. Rašinys turi atitikti struktūros reikalavimus: įžanga, dėstymas, pabaiga (išvados).
  8. Rašinys pateikiamas kaip vientisas tekstas (išskirti dalių nereikia).

Anglų filologijos katedros tinklalapis