Moksleiviams – psichologų pranešimai ir dirbtuvės

Gruodžio 3 d., ketvirtadienį, VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66) vyks konferencija „Psichologai mokiniams apie mokinius – 6“, skirta 10-12 klasių mokiniams, besidomintiems psichologija. Registruotis galima internetu iki lapkričio 23 d.

Konferencijos metu VDU psichologijos dėstytojai ir studentai pristatys savo moksliniais tyrimais pagrįstus pranešimus ir šiame renginyje pirmą kartą pakvies dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.

Moksliniuose pranešimuose bus aptariami stereotipai apie vadovus, tėvų ir vaikų konfliktų sprendimai, priklausomybė nuo socialinių tinklų. Kūrybinėse dirbtuvėse bus diskutuojama apie pyktį, grožio kultą, kūrybiškumą, savęs auginimą.

Dėl riboto vietų skaičiaus organizatoriai prašo norinčius dalyvauti registruotis internetu ir atsiprašo, jei ne visus norinčius galės priimti. Registruotis galima iki lapkričio 23 d.

Renginys nemokamas. Dalyviams el. paštu bus išsiųsti el. pažymėjimai.

Konferencijos kvietimas ir programa

Dalyvių registracija