Moksleiviai pristatys savo kurtus GIS žemėlapius

Vasario 10 d. 13 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (V. Putvinskio g. 23) vyks informacinė, pažintinė konferencija „Mano žemėlapis Lietuvai“.

Konferencijoje moksleiviai ir mokytojai dalinsis geografinių informacinių sistemų naudojimo patirtimi, daugiau sužinos apie Geografinių informacinių sistemų (GIS) naujoves, moksleiviai pristatys savo kurtus žemėlapius ir, žinoma, bus apdovanoti konkurso „Mano žemėlapis Lietuvai“ nugalėtojai.

Antrojoje konferencijos dalyje mokytojai bus kviečiami diskusijai apie GIS panaudjimą mokymo ir ugdymo procese, o moksleiviams konferencijos metu bus siūloma įsitraukti į įdomias ir įtraukiančias veiklas universiteto erdvėse. Perskaitykite veiklų aprašymus ir pasirinkite jums labiausiai tinkančią.

Konferencijos programa