Moksleiviai kviečiami registruotis į „VDU SMART ralį“

Balandžio 19 d., penktadienį, VDU vyks gražia tradicija tapęs renginys moksleiviams „VDU SMART ralis 2013“. Jau dabar moksleiviai kviečiami suburti ir užregistruoti komandą, kuri kovos dėl šauniausios mokyklos Lietuvoje vardo.

Varžybose „VDU SMART ralis 2013“ moksleiviams teks labai pasistengti norint įrodyti savo mokyklos šaunumą. Kiekvienos komandos laukia ne tik atnaujintos rungtys (šarados, orientacinės varžybos Kauno centre ir VDU fakultetuose), kurios skatins komandinį darbą, bet ir įvairių mokykloje įgytų žinių reikalaujančios užduotys. Visa tai suteiks įspūdžių kupiną dieną, galimybę susipažinti su universitetu ir Kauno miesto centru. Laimėtojai bus apdovanoti vertingais prizais, VDU suvenyrais ir, žinoma, pagrindiniu akcentu – „VDU SMART ralio“ garbės taure, kuri atiteks nugalėtojų mokyklai.

Renginio atidarymas vyks 10 val. VDU Didžiosios salės fojė (S. Daukanto g. 28.)

„Kasmet vis didėjantis komandų skaičius, moksleivių aktyvumas ir puikūs atsiliepimai mus įkvėpė šį renginį atnaujinti. Todėl atvykusiųjų lauks tam tikros naujovės ir įvairesnės užduotys. Būtent dėl šios priežasties patariame moksleiviams savo komandą formuoti kuo įvairiapusiškesnę, kadangi prireiks įvairių įgūdžių. Kaskart renginyje sulaukiame moksleivių ne tik iš Kauno ir jo apylinkių, bet ir iš tolimesnių miestų bei miestelių, tai išties labai džiugina. Tikimės, jog veiklos kupina diena bus įdomi ne tik dalyviams, bet ir jų mokytojams, kurių laukia specialūs seminarai“, – apie varžybas pasakojo VDU Studijų marketingo tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė.

Varžybose dalyvauti gali vyresniųjų klasių (10–12 kl.) moksleiviai, kurie kviečiami suburti ir užregistruoti 4–6 moksleivių komandą.

Moksleivius atlydėję mokytojai turės galimybę išklausyti VDU dėstytojų specialiai paruoštus pranešimus. Išklausiusiems bus išduodami sertifikatai.

Šiemet prizus moksleiviams įsteigė nuotykių parkas „Lokės pėda“, leidykla „Šviesa“, fotostudija „The Callisto Brothers“, kavinė „Vero Cafe“ bei sporto ir sveikatingumo klubas „Impuls“. „VDU SMART ralį 2013“ organizuoja VDU Studijų marketingo tarnyba.

Registracija vyksta iki balandžio 18 d.

Renginio pradžia 10val.

Renginio vieta: S.Daukanto 28, Kaunas

Daugiau informacijos: tel. (8 37) 323 206, el. paštas darbuotojai@smt.vdu.lt.

Registracija į renginį

Renginio plakatas