Moksleiviai kviečiami į ispanų kalbos kursus „Descubre el mundo de español“

1979

Vytauto Didžiojo universiteto Užsienio kalbų centras kviečia registruotis į ispanų kalbos kursus, skirtus moksleiviams „Descubre el mundo de español“.

Kursai vyks vasario 6–birželio 7 dienomis du kartus per savaitę: pirmadieniais (16–17 val.) K. Donelaičio g. 52-622 ir trečiadieniais (16–17 val.) K. Donelaičio g. 52-601. Kursų apimtis – 80 akademinių valandų: 50 auditorinio ir 30 savarankiško darbo. VDU partnerinių mokyklų moksleiviams kaina – 260 Lt.

Ispanų kalbos kursų metu mokiniams bus siūloma galimybė mokytis komunikaciniais metodais pažįstant ir atrandant ispaniškąją kultūrą, muziką, tradicijas bei papročius. Kursų metu moksleiviai susipažins su ispaniškai kalbančiomis šalimis net 5 žemynuose, įdomiausiomis ir lankomiausiomis vietomis, tų šalių kultūra, muzika, šokiais.

Moksleiviai ispanų kalbos mokysis per mini-dialogus, pristatymus, diskusijas mažose grupėse, dainuodami tradicines ir populiariąsias ispaniškas dainas, žaisdami įvairius žaidimus, sakydami greitakalbes, mindami mįsles, rengdami viktorinas ir konkursus, dalyvaudami M. de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubo veikloje bei Ispanijos Karalystės ambasados renginiuose.