Moksleiviai kviečiami dalyvauti esė anglų kalba konkurse

1936

Vytauto Didžiojo universiteto Anglų filologijos katedra kviečia moksleivius dalyvauti esė anglų kalba konkurse „Small Wonders of Life“. Raginame pamąstyti ir parašyti apie tai, kas nuskaidrina kasdienybę, priverčia nusišypsoti, pasidžiaugti akimirka – juk nereikia didžiulių stebuklų, kad pasijustum laimingas.

Konkurse gali dalyvauti 9–12 klasių moksleiviai, esė apimtis – 450–500 žodžių. Nepamirškite nurodyti autoriaus vardo ir pavardės, klasės, mokytojo(s) vardo ir pavardės, mokyklos, miesto.

Esė prašome siųsti iki 2009 metų gruodžio 1 dienos el. paštu i.zindziuviene@hmf.vdu.lt arba d.jovaisiene@hmf.vdu.lt. Komisijos atrinktų 5 geriausių esė autoriai 2010 metų vasarį bus pakviesti į Vytauto Didžiojo universitetą, kur jų lauks ne tik ekskursija ir pažintis su šia alma mater, bet ir prizai.