Moksleivi, paįvairink pamokų tvarkaraštį VDU dėstytojų paskaitomis!

Vytauto Didžiojo universitetas nelaužo tradicijų – jau trečius metus iš eilės VDU kviečia visus Lietuvos moksleivius į kasmet vis didesnio populiarumo sulaukiančias dėstytojų paskaitas.

„Šiais metais paskaitų ciklą pradedame siūlydami net 33 paskaitų temas. Kasmet vis didesnis moksleivių susidomėjimas rodo, jog tokio pobūdžio projektas jauniems žmonėms yra naudingas ir įdomus.  Charizmatiški, neleidžiantys nuobodžiauti dėstytojai kiekvieną nuves į vis skirtingą žinių pasaulį, kuriame kiekvienas galės tobulėti“, – teigė VDU Studijų marketingo tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė.

Jau spalio viduryje prasidėsiančios paskaitos kvies moksleivius ir mokytojus apsilankyti Vytauto Didžiojo universitete arba pasikviesti dėstytojus pas save. Kiekvienas ras sau įdomią sritį: bus galima paklaidžioti po bestuburių pasaulį, narplioti reklamas, pasinerti į virtualius pasaulius, analizuoti teatro ir ritualo principus, pasverti riziką. Be daugybės kitų dalykų, taip pat bus atskleista ir paslaptis, kas nutinka, kai susitinka lenkas, rusas ir lietuvis. Pilną paskaitų sąrašą galima parsisiųsti čia

VDU primena, jog ištisus metus laukiamos moksleivių grupės, norinčios aplankyti universitetą, išvysti auditorijas, laboratorijas, pabendrauti su studentais ir dėstytojais. Taip pat galima pasikviesti VDU komandą pas save – ji pristatys universitetą, fakultetus, supažindins su studijų programomis, aktualia priėmimo informacija.

Moksleivių grupių registraciją vykdo ir daugiau informacijos apie projektus moksleiviams teikia VDU Studijų marketingo tarnyba, tel. (8 37) 323 206, el. p. darbuotojai@smt.vdu.lt.

Kviečiame prisijungti prie VDU moksleivių būrio ir sužinoti visas naujienas pirmiesiems (programoje „Skype“ – VDU.moksleiviams, socialiniame tinkle „Facebook“ – VDU moksleiviams).

Paskaitų moksleiviams sąrašas