MF studentės dalinsis projekte „Localise“ įgytomis patirtimis

Balandžio 13 d., trečiadienį, 18 val. (Laisvės al. 53–504) VDU Menų fakultetas, vykdydamas projektą „Localise“, kviečia į pirmosios mokslinės tiriamosios išvykos pristatymą-diskusiją.

Kovo 20–27 dienomis VDU Menų fakulteto studentės vyko į „Localise“ (mokslo tiriamoji išvyka kaip tyrimo, mokymosi ir praktikos modelis, kultūros animacijos ir darbo su bendruomenėmis profesiniame lavinime) projekto mokslinę tiriamąją kelinę į Didžiąją Britaniją.

„Pristatymo-diskusijos metu mokslinėje tiriamojoje kelionėje dalyvavusios studentės pristatys išvyką, veiklas, kuriose teko dalyvauti, žmones, menininkus, praktikus, kuriuos teko sutikti bei pasidalins įgyta patirtimi. Labai laukiami visi besidomintys mokslinės tiriamosios išvykos mokomuoju modeliu, norintys sužinoti daugiau apie kultūros animaciją bei bendruomeninius menus, jų panašumus bei skirtumus Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje“, – teigė Menų fakulteto doktorantė Greta Klimavičiūtė-Minkštimienė.

„Localise“ projekto pagrindinis tikslas yra plėtoti mokslo tiriamąsias išvykas, kaip tyrimų, edukacijos ir praktikos modelį bei išsiaiškinti VET (profesinio ugdymo ir mokymų) programai reikalingą turinį, struktūrą, formą ir gautas žinias pritaikyti kitose šalyse. Projektas yra organizuojamas trijų akademinių institucijų iš Lietuvos, Lenkijos ir Didžiosios Britanijos.  Šios trys šalys mokslinių tiriamųjų kelionių metu bandys aiškintis kultūros animacijos ir bendruomeninių menų principus, kaip jie yra suprantami skirtingose šalyse, per praktiką dalinsis patirtimi, užmegs kontaktus. Šis projektas siūlo tarpregioninės ir tarptautinės komunikacijos galimybę ne tik partnerių institucijoms, bet ir tarp visų trijų šalių bendruomenių bei kultūros įstaigų. Tokiu būdu yra skatinamas kultūrų dialogas ir perspektyvų, metodų, patirties bei geros praktikos mainai.