Metodologiniame seminare VDU – apie klausimyno apklausai kūrimą

Sausio 30 d., pirmadienį, 18 val. VDU rūmuose (K. Donelaičio g. 52–422) vyks metodologinis seminaras „Klausimyno apklausai vykdyti kūrimas I: sisteminė mokslo šaltinių apžvalga (systematic literature review). Matricos metodas“, kurį ves prof. dr. Vilma Žydžiūnaitė. Renginys skirtas jauniesiems tyrėjams, mokslininkams ir doktorantams.

Tai bus jau antrasis VDU „Socialinio tyrėjo meistriškumo mokyklos“ žiemos sesijos ciklo „Duomenų rinkimo ir analizės iššūkiai“ seminaras, kurį organizuoja VDU Edukologijos katedros „Socialinio tyrėjo meistriškumo mokykla“.

Išankstinės registracijos nėra. Daugiau informacijos teikiama tel. (8 37) 327 821.