Menų centras kviečia savanorius tarptautinio festivalio organizavimui

VDU Menų centras kviečia savanorius talkinti organizuojant gegužės 6-8 d. vyksiantį antrąjį tarptautinį kultūros ir ekologijos festivalį „Birštono Grynparkas“.

Pirmajame festivalyje, vykusiame prieš du metus, VDU Menų fakulteto studentai aktyviai talkino organizuojant kūrybines ekodirbtuves. Šiais metais Menų centras kviečia ne tik  pravesti dirbtuves, bet ir dalyvauti tarptautinėje meninėje programoje, kuri šįmet sudaryta taip, kad Lietuvoje kuriantys menininkai galėtų bendradarbiauti ir kurti kartu su kitų Europos šalių kūrėjais. Šokio projektui „Veidai“, kuriame dalyvaus Akademinio judesio teatro šokėjai, vadovauja Vokietijoje gyvenantis alžyriečių kilmės choreografas Samir Akika. Aplinkos projektą „Šventovė“ kuruoja vokiečių režisierius Rolf Dennemann. Be video ir foto-menininkų, šokėjų, jame dalyvaus ir VDU Akademinis merginų choras. Tris dienas vyksiančioje programoje taip pat numatomi Muzikos akademijos studentų pasirodymai, spektaklis vaikams, orientacinės varžybos miške, aitvarų gamyba ir leidimas, ekodirbtuvės ir ekomugė.

Organizatorių komanda kviečia visus, norinčius prisijungti prie savanorių, apsilankyti Menų fakulteto sekretoriate, kab. 403, vasario 25 d. 15 val. ir vasario 28 d. 15 val. Registruotis galima el. paštu a.semaskiene@mf.vdu.lt.