„Medijų laboratorijoje“ – šiuolaikinės medijų formos

Birželio 18-25 dienomis Prienų rajone (Išlaužo sen., Šiauliškių km.) vyks stovykla „Medijų laboratorija“, skirta 15–18 metų jaunimui. Stovyklos trukmė – 8 dienos.

Stovykloje bus galima mokytis filmuoti ir montuoti filmuotą medžiagą, susipažinti su scenarijaus kūrimo ir skaitmeninio montažo pagrindais, post-produkcija. Viso proceso metu bus naudojama profesionali įranga, dalyvius lydės profesionalai.

Medijų stovykloje 15-18 m. jaunimas bus kviečiamas praktiškai išbandyti ir susipažinti su įvairiomis šiuolaikinėmis medijų formomis. Stovyklos metu bus suformuotos nedidelės komandos, kurių kiekviena, naudodama profesionalią filmavimo įrangą, sukurs po trumpametražį filmą. Grupės bus nuolat lydimos ilgametę tarptautinę patirtį turinčių profesionalų.

Taip pat stovykloje jaunimas dalyvaus profesionalų kūrybinėse dirbtuvėse, mokysis kūrybiškai taikyti čia įgytas žinias, susipažins su video kūrimo technika, supras, kaip naudojamos šviesos filmavimuose. Stovykloje dalyviai išbandys aktoriaus, operatoriaus ir režisieriaus profesiją, mokysis filmuoti ir montuoti video medžiagą. Taip pat analizuos kino filmus, mokysis retorikos meno.

Paskutinę stovyklos dieną savo filmą dalyviai pristatys tėvams ir draugams.

Dėstytojai:

• Giedrius Savickis – teatro ir kino aktorius, vaidinantis Oskaro Koršunovo ir Andželikos Cholinos teatruose, sukūręs vaidmenis kino filmuose „Kaip pavogti žmoną“, „Valentinas vienas“, „Patriotai“, „Zero 3” ir kituose, taip pat „Sidabrinės gervės“ laureatas.
  • Jolanta Donskienė – psichologė, moksleivių ugdymo programų vadovė.
  • Egidijus Aleksandravičius – VDU „Academia cum laude“ vadovas, profesorius, istorikas, Lietuvių išeivijos instituto direktorius, publicistas, daugelio knygų apie Lietuvos istoriją autorius.
  • Rytis Zemkauskas – televizijos žurnalistas, laidų vedėjas, scenarijų autorius bei prodiuseris, rašytojas, VDU docentas.
  • Eglė Mikulionytė – teatro aktorė, teatro „Jaja” vadovė, VDU teatro dėstytoja.
  • Marius Pinigis – šiuolaikinio šokio šokėjas, 6 metus praleidęs Kauno šokio teatro „Aura“ trupėje, pastaruoju metu aktyviai dirbantis ir keliaujantis kaip laisvai samdomas šokėjas, choreografas, pedagogas. Šoka įvairiuose šiuolaikinio šokio spektakliuose Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, daug keliauja po užsienį su pripažinimo sulaukusiais spektakliais „ID:D&G“, „(g)round zero“.
  • Kristijonas Jakubsonas – įvairių audiovizualinių projektų kūrėjas, operatorius, montažo režisierius, turintis daugiau nei 10 metų patirtį.
  • Vaidotas Reivytis – TV projektų režisierius, dokumentinių filmų kūrėjas, operatorius, montažo režisierius, turintis daugiau nei 20 metų patirtį.

Registracija vyksta iki birželio 1 d. el. paštu mediju.laboratorija@vdu.lt.

Telefonas pasiteiravimui: +370 674 25198.

Registracijos mokestis: 30 eur (neatvykus į stovyklą, avansas negrąžinamas).

Vietų skaičius ribotas.

Kaina: 280 Eur (į kainą įskaičiuotas apgyvendinimas, maitinimas, profesionali filmavimo ir montavimo įranga ir meninės priemonės)

* Programa gali nežymiai keistis dėl nenumatytų aplinkybių.

Renginio plakatas