Magistro baigiamąjį darbą parengę VDU studentai gali pretenduoti į stipendiją

Vytauto Didžiojo universiteto jauni mokslininkai, besigilinantys į šalies nevyriausybinių organizacijų veiklą, jos ypatybes ir jaunimo sektorių, su savo baigiamaisiais magistro darbais kviečiami dalyvauti konkurse „Jaunimo stipendijai“ gauti.

1000 litų stipendija įsteigta atsižvelgiant į tai, kad iki šiol Lietuvoje trūksta tyrimų, besigilinančių į konkrečias jaunimo bei nevyriausybinio sektoriaus problemas. Tikimasi, kad ši stipendija bus žingsnis, skatinantis daugiau domėtis jaunimu ir nevyriausybinėmis organizacijomis.

Studentai, ketinantys dalyvauti stipendijų konkurse, savo magistriniuose darbuose turėtų nagrinėti tokias temas kaip jaunimo neformalus ugdymas, jaunimo organizacijų pridėtinė vertė, savanoriška veikla ir jaunimo informavimas.

Konkurse gali dalyvauti visi iki rugpjūčio 1 d. organizatoriams pateikti darbai, konkrečioje mokslo institucijoje apginti ne vėliau kaip prieš dvejus metus. Darbai bus vertinami pagal originalumą, rezultatų pritaikomumą, tyrimų ir jų rezultatų interpretavimą, įvertinimą mokslo institucijoje ir kt.

Daugiau apie „Jaunimo stipendiją“ galima sužinoti LiJOT tinklalapyje internete arba elektroniniu paštu stipendija@jauniems.lt. „Jaunimo stipendiją“ įsteigė labdaros ir paramos fondas „Jauniems“ bei Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT).

LiJOT bei labdaros ir paramos fondo „Jauniems“ stipendijų skyrimo nuostatai.