Magistrantams – vasaros mokykla „Diversity Management“

2012 m. liepos 10–23 dienomis Vytauto Didžiojo universitete vyks vasaros mokyklos „Diversity Management“ organizuojami kursai, kurių metu bus skaitomos interaktyvios paskaitos, vyks diskusijos bei darbas grupėse.

Politikos, humanitarinių bei teisės mokslų magistrantai turės galimybę pagilinti savo žinias, ugdyti analitinius gebėjimus bei dalintis idėjomis su kolegomis iš kitų universitetų.

Vasaros mokyklos organizuojamų kursų svarbiausia tema – žmogaus teisės. „Diversity Management“ kurse bus analizuojamos politinės teorijos ir ideologijos, istorijos, mažumų politikos, tarptautinių santykių, kultūrinės įvairovės ekonomikos, regioninio vystymo politikos ir kitos problemos.

Vasaros mokyklos kursą sudarys 35 studentai ir 15 dėstytojų iš 5 skirtingų Europos universitetų. Kurso kalba – anglų.

Dalyvauti gali visi politikos, humanitarinių bei teisės mokslų krypčių magistrantai. Iš norinčiųjų dalyvauti bus atrinkti 7 studentai, atitinkantys svarbiausias atrankos kriterijus: kvalifikacija, anglų kalbos lygis, akademinis įdirbis bei motyvacija.

Užpildytas paraiškos formas ir gyvenimo aprašymą (CV) iki balandžio 5 dienos siųsti Tomui Vaišnorui el. adresu t.vaisnoras@pmdf.vdu.lt.

Atrinkti studentai bus informuoti iki gegužės 10 dienos.

Paraiškos formą rasite čia.