Mados dizainas – nauja tarptautinė programa VDU

Šių metų rudenį Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas kartu su Centrinio Lankašyro universitetu (UCLAN, Didžioji Britanija) pradeda vykdyti naują bakalauro studijų programą anglų kalba – „Mados dizainas“ (angl. Fashion Design). Šios programos absolventai gaus du bakalauro studijų diplomus: VDU ir UCLAN.

Mados dizaino studijų programoje gilinamasi į praktinius, analitinius ir technologinius mados dizaino aspektus. Studentai supažindinami su visu drabužių kūrimo procesu: pradedant mados tendencijų tyrimu, idėjų vystymu ir baigiant iliustracijų piešimu, modeliavimu, iškarpų paruošimu, siuvimu ir pristatymu. Šios programos dėstytojai — įvairių sričių teoretikai ir praktikai, inovatyviai mąstantys bei turintys solidžios profesinės patirties, tad studijos bus ne tik vertingos, bet ir nenuobodžios.

Programos trukmė — 3, 5 m. Stojimas į Mados dizaino programą vykdomas per LAMA BPO sistemą. Daugiau informacijos apie programą rasite www.vdu.lt/madosdizainas.