M. de Cervanteso klubas kviečia į ispanišką vakaronę

1056

Spalio 23 d., trečiadienį, 18 val. VDU Šiuolaikinių menų katedros fojė (Vytauto pr. 71, I a.), VDU Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubas kviečia į jaukią  ispanišką vakaronę.

Rudens darganai vis sparčiau užvaldant mintis, M. de Cervanteso klubas vėl suskubo pradžiuginti universiteto bendruomenę dar vienu nuotaikingu renginiu – ispaniška vakarone „Sušildyk savo širdį“. Organizatoriai siūlo palikti auksinį rudenėlį už durų ir leisti sau bent mintimis sugrįžti į šiltąjį pietų kraštą.

Vakaronėje įdomios veiklos sau atras kiekvienas. Skambės gyvi ispaniškos muzikos ritmai, o vėliau visi svečiai bus kviečiami išbandyti save ir pagerinti ispanų kalbos įgūdžius, dainuojant karaokę – gerai žinomas Ispanijos atlikėjų dainas. Susirinkusiųjų taip pat lauks žaidimai ir galimybė laimėti įvairių prizų. Audiovizualinio meno gerbėjams bus rodomas trumpametražis ispaniškas filmas. Organizatoriai žada ir vaišes – visi galės mėgautis šilta arbata ir pamaloninti skrandį ragaudami autentiškus ispaniškus patiekalus.

Jaukus vakaras, ispaniški pašnekesiai ir pati geriausia kompanija laukia jūsų. Ateikite ir sušildykite savo širdis!

Renginio plakatas

Renginio puslapis socialiniame tinkle „Facebook“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.