LUNYA žurnale – apie JTO ir žmogaus teises

VDU Lietuvos Jungtinių Tautų jaunimo asociacija (LUNYA) pradėjo rengti naują leidinį – kas mėnesį leidžiamą žurnalą „UN Review Journal“, skirtą Jungtinių Tautų (JT) aktualijoms, informacijai apie šios organizacijos funkcijas, struktūrą ir veiklą bei apie žmogaus teisių svarbą.

„Leisdami šį žurnalą mes pripažįstame, kad mūsų kaip mokslininkų ir žmogaus teisių gynėjų vaidmuo reikalauja išlikti budriais ir kritiškai vertinti šią supranacionalinę organizaciją“, – leidinio įžangoje rašo LUNYA prezidentė Olivia Wells.

Pirmajame žurnalo „UN Review Journal“ numeryje pasakojama apie naująjį JT Generalinį sekretorių, Rusijos pasitraukimą iš Hagos Tarptautinio Baudžiamojo teismo (ICC), JT vizitą Pietų Sudane, neseniai priimtą rezoliuciją dėl branduolinio saugumo ir JAV vaidmenį Sirijos kare. Žurnalą parengė autoriai iš viso pasaulio – Italijos, Lietuvos, Azerbaidžano, Gruzijos, Latvijos, Nigerijos, Tadžikistano ir JAV.

LUNYA kviečia VDU studentus prisijungti ir siūlyti savo tekstus publikacijai žurnale el. paštu president@lunya.org.

“UN Review Journal” Nr. 1

LUNYA interneto puslapis