LRT laidoje – VDU UKI ir kalbų mokymosi svarba

Lietuvos radijo ir televizijos savaitinė laida „7 Kauno dienos“ parengė reportažą apie Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Užsienio kalbų institutą (UKI). Reportaže VDU UKI vadovė Vilma Bijeikienė bei užsienio kalbų dėstytojai iš viso pasaulio pasakojo apie kalbų mokymosi svarbą.

Universitete veikiantis Užsienio kalbų institutas – tai modernus plačiausią užsienio kalbų spektrą Lietuvoje siūlantis akademinis kalbų centras. Visų fakultetų studentams sudaryta galimybė pasirinkti kiek ir kokių kalbų mokytis iš siūlomų 30 modernių ir klasikinių kalbų: anglų, arabų, kinų, korėjiečių, japonų, turkų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, katalonų, portugalų, estų, latvių, norvegų, danų, suomių, švedų, senoji islandų, rusų, lenkų, serbų, kirgizų, lotynų, naujosios, senosios ir Naujojo Testamento graikų, hebrajų, lietuvių gestų bei lietuvių kalbos užsieniečiams.

Mokytis kalbų grupėse kartu su VDU studentais arba atskiruose vakariniuose kursuose kviečiami kitų universitetų studentai, VDU darbuotojai, VDU „Rasos“ gimnazijos moksleiviai, Kauno bendruomenės nariai.