„Linago“ koncertuos Kaune ir Vilniuje

VDU folkloro ansamblis „Linago“ gegužės mėnesį dalyvauja festivaliuose Kaune ir Vilniuje.

Kaune kolektyvas jau dalyvavo tarptautiniame folkloro festivalyje „Atataria lamzdžiai“. Kauno įgulos karininkų ramovėje „Linago“ pasirodė koncerte „Kanklių godos“. Vėliau koncerte „Tilžės miestely siauri gaseliai“ ansamblis pristatė pusvalandžio programą „Mažosios Lietuvos dainos ir šokiai“, o sutartinių koncerte „Žalias, žalias žalynėlis“ folkloro ansamblis pūtė ragus, skudučius bei giedojo sutartines. Gegužės 23-ąją „Linago“ surengė dainų ir šokių pasirodymą prie Kauno arbatinės.

Gegužės 29 dieną kolektyvas keliaus į Vilniuje vyksiantį tarptautinį folkloro festivalį „Skamba skamba kankliai”, kuriame valandos trukmės dainuojamų ir instrumentinių sutartinių programą pristatys 20 val. „Sutartinių take” Bernardinų sode (Maironio g.). Vėliau, 21.30 val., „Linago” dalyvaus sutartinių vakare „Rimo rimo tūto” Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30).

Gegužės mėnesio koncertinę veiklą „Linago“ vainikuos gegužės 30 d., 12 val., pasirodymu VDU Užsienio kalbų instituto tarptautinės konferencijos „Darnioji daugiakalbystė: kalba, kultūra, visuomenė“ dalyviams.

Festivalio „Atataria lamzdžiai“ programa

Festivalio „Skamba skamba kankliai“ programa