Lietuvos psichologų kongrese – šių dienų psichologijos aktualijos, perspektyvos ir iššūkiai

Vytauto Didžiojo universitetas ir Lietuvos psichologų sąjunga maloniai kviečia įvairių psichologijos krypčių mokslininkus bei psichologus praktikus dalyvauti Lietuvos psichologų kongrese „Psichologija pokyčių laikotarpiu“, vyksiančiame gegužės 6–7 d.

Vytauto Didžiojo universitete vyksiančiame kongrese bus aptartos šių dienų psichologijos aktualijos ir perspektyvos psichologijos tyrimų erdvėje bei praktiniame psichologo darbe, iššūkiai Lietuvos psichologijos mokslui ir praktikai besikeičiančioje visuomenėje. Kongreso dalyviai turės galimybę išgirsti žymių Lietuvos psichologų paskaitas, vyks diskusijos ir praktiniai seminarai. Kongreso programoje vyks V-oji Pasaulio lietuvių psichologų konferencija, kurioje pranešimus (žodinius ir stendinius) pristatys įvairių psichologijos krypčių mokslininkai ir praktikai, taip pat vyks Lietuvos psichologų sąjungos suvažiavimas.

Pranešimų santraukas (iki 300 žodžių) prašome teikti iki 2011 m. vasario 15 d.
Klausytojus ir pranešėjus kviečiame registruotis internetu kongreso interneto svetainėje.

Tikimasi, kad kongresas padės sutelkti visų sričių psichologus, įgalins pasidalinti tiek mokslinių tyrimų, tiek praktinės veiklos rezultatais ir skatins psichologijos plėtrą Lietuvoje.

Visa informacija apie renginį internete: www.kongresas.psichologusajunga.lt