Lietuvos pasirodymo „Eurovizijoje“ prodiuserė – VDU dėstytoja

Šią savaitę visos pagrindinės Europos portalų antraštės ir žiniasklaidos naujienos yra skirtos „Eurovizijos“ konkursui. Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė ne tik pateko į „Eurovizijos“ finalą, bet savo pasirodymu sužavėjo daugelį šio tarptautinio muzikinio konkurso gerbėjų.

Vytauto Didžiojo universitetas didžiuojasi, jog šių metų Lietuvos pasirodymo prodiuserė yra Menų fakulteto Kūrybinių industrijų programos dėstytoja, prodiuserė ir režisierė Rasa Micachienė.

Beveik du milijonus peržiūrų „Youtube“ kanale turinčio Ievos Zasimauskaitės „Eurovizijos“ muzikinio klipo operatorius – VDU Kūrybinių industrijų programos absolventas Gediminas Liužinas.

Džiugu, jog universiteto atstovų profesionalumas ir patirtis prisideda prie Lietuvos atstovavimo bei įvaizdžio kūrimo tarptautinėje kūrybinių industrijų rinkoje.

Teodoro Biliūnio nuotr.