Lietuvos krepšininkai – studentų universiados čempionai

Lietuvos studentų krepšinio rinktinė po dešimties metų pertraukos ir vėl stipriausia pasaulyje. Antradienio pavakarę, Taivane vykstančios, Pasaulio studentų vasaros universiados krepšinio turnyro finale lietuviai 85:74 (19:17, 17:21, 25:18, 24:18) įveikė JAV krepšininkus ir iškovojo universiados aukso medalius.

Dvylikos narių studentų rinktinėje žaidžia net šeši VDU studentai: Justas Tamulis, Donatas Tarolis, Martynas Sajus, Paulius Danisevičius, Tomas Dimša, Regimantas Miniotas.

Pelnęs 14 taškų, studentus į pergalę vedė Evaldas Šauly. Taip pat prisidėjo ir Donatas Tarolis, kurio sąskaitoje 13 taškų. Justas Tamulis ir Tomas Dimša Lietuvos studentų komandai finale pelnė po 9.

Lietuvos studentai viso turnyro metu pralaimėjo tik vienintelį mačą. Grupės varžybose rezultatu: 82:84 buvo nusileista Australijai.