Lietuvos demokratijos eskizai tarpukariu ir dabar

2016 metai yra paskelbti Prezidento dr. Kazio Griniaus metais. Studentų Santara gruodžio 16 d., penktadienį, 16 val. Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25) organizuoja diskusiją „Kazio Griniaus metams baigiantis: Lietuvos demokratijos eskizai“, kuri skirta paminėti Kazio Griniaus gimtadienį.

Kokia Kazio Griniaus ir valstiečių liaudininkų idėjų reikšmė šių dienų Lietuvoje? Ką reiškia 1926 metų gruodžio 17 dienos perversmas: demokratijos tragedija ar nuolatinė demokratijos agonija? Kokia dabartinė demokratijos būklė ir kokia ateitis? Kas labiau apibūdina demokratiją – darna ar nuolatinė nedarna?

Diskusijoje dalyvaus:

• Vytauto Didžiojo universiteto profesiorius, filosofas Gintautas Mažeikis;
  • Vytauto Didžiojo universiteto daktarė, politologė Danutė Stakeliūnaitė;
  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas, Seimo narys, docentas Mindaugas Puidokas.

Daugiau informacijos renginio socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.