Lietuvos ambasadorius Lenkijoje padėkojo PMDF atstovams

Lietuvos Respublikos ambasadorius Lenkijos Respublikoje Šarūnas Adomavičius padėkojo VDU rektoriui prof. Juozui Augučiui už Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto atstovų dalyvavimą renginyje Varšuvoje gruodžio 8 d.

Ambasadorius išreiškė dėkingumą rektoriui už Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto profesoriaus dr. Mindaugo Jurkyno ir prodekano dr. Giedriaus Česnako aktyvų ir profesionalų dalyvavimą praėjusį antradienį Varšuvoje vykusiame Lietuvos ir Lenkijos akademinių ekspertų, diplomatų apskrito stalo susitikime saugumo politikos, energetinio saugumo ir rytų politikos klausimais.

Laiške ambasadorius rektoriui padėkojo ir už fakulteto dekano prof. dr. Šarūno Liekio bei Politologijos katedros vedėjo doc. dr. Andžej Pukšto bendradarbiavimą su ambasada, jų asmeninį indėlį skatinant Lenkijos visuomenės žinojimą apie Lietuvą.

„Tikėdamasis tolesnio bendradarbiavimo linkiu Jums visokeriopos sėkmės“, – palinkėjo Šarūnas Adomavičius.