Latvijos universiteto sociologas surengs seminarą VDU

Gegužės 3 d., antradienį, 14.30 val., VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66-201) viešą seminarą surengs „Erasmus+“ dėstytojas, Latvijos universiteto Rygoje dėstytojas, sociologas dr. Mareks Niklass.

Seminaro tema – „Pažintis su „Nvivo“ programine įranga: pritaikymas ir iššūkiai“ („Aquaintance with Nvivo Software: Application and Challenges“).

Seminaro dalyvių skaičius ribotas. Organizatoriai norinčius dalyvauti prašo registruotis el. paštu k.cvirkaite‐maciuleviciene@smf.vdu.lt iki gegužės 1 d.

Dr. Mareks Niklass yra dėstytojas ir mokslininkas, dirbantis Latvijos universitete Rygoje. Jo mokslinės veiklos kryptys yra socialinė politika, socialinė nelygybė, jaunimo nedarbas, sveikatos raštingumas. M. Niklass dėsto Latvijos universiteto Sociologijos katedros studijų dalykus „Statistinės analizės metodai sociologiniuose tyrimuose“, „Neparametriniai socialinių tyrimų metodai“, „Darbo rinkos sociologija“, „Kokybinė duomenų analizė naudojant „Nvivo“.