Kamerinis merginų choras

Tarptautinių konkursų laureato doc. Viktoro Masevičiaus vadovaujamas Kamerinis merginų choras savo pasiekimais garsina universitetą jau du dešimtmečius. Choras surengė virš 400 koncertų Lietuvoje, Italijoje, Prancūzijoje, Airijoje, Vengrijoje, Austrijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse. Šis merginų choras ne tik dalyvavo, bet yra laimėjęs prizines vietas įvairiuose šalies bei tarptautiniuose konkursuose.

2011 m. choras jau surengė trečiąjį Kauno aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalį, koncertavo filharmonijoje, chorų šventėje „Susitikime dainoj“, merginų-moterų chorų festivalyje „Ave Maria“, Baltijos valstybių studentų dainų ir šokių šventėje „Gaudeamus“ Vilniuje, dalyvavo žymios mokslininkės prof. Birutės Galdikas akcijoje – ąžuolų giraitės sodinime Kauno botanikos sode, tarptautiniame projekte „Gryn parkas“ Birštone, Lietuvos psichologų konferencijoje Kaune. 2011 m. liepą merginos dalyvavo tarptautiniame Cantonigros muzikos festivalyje Ispanijoje, iš kurio parsivežtais įspūdžiais su VDU bendruomene pasidalino choro vadovas.

Universitete choras nuolat dainuoja iškilmingomis progomis – jau įprasta tradicija, jog diplomų įteikimo šventėse „Gaudeamus“ himną ir kitas dainas atlieka VDU Kamerinis merginų choras.