Japonistikos klubas „Hashi“

Japonistikos klubo „Hashi“ ištakos siekia 1998 m. Visgi oficialus tuometinio Kauno japonistikos klubo gimtadienis – 2000 m. rugsėjo 5 d. Susikūrimo priežastis buvo japonų kalbą besimokančių studentų noras sužinoti apie Tekančios Saulės šalį, jos papročius, tradicijas ir kultūrą daugiau, nei pavyksta japonų kalbos paskaitose.

Iki 2005 m. klubas organizavo renginius, labiau skirtus Japonistikos klubo nariams: buvo mokomasi japoniškos kulinarijos paslapčių, gilinamasi į Dzen filosofijos paslaptis, švenčiamos tradicinės japonų šventės, tobulinami subtilaus ikebanų komponavimo meno įgūdžiai, krikštijami „fuksai“ ir netgi šokama „tikrose“ japoniškose vestuvėse!

2005-ieji klubo istorijoje paženklinti kaip atgimimo metai, kai grupelė bendraminčių nusprendė griebti jautį už ragų ir žengti pirmąjį žingsnį pristatant klubo veiklą platesniam visuomenės ratui.

Klubas „Hashi“ yra visuomeninė ne pelno siekianti organizacija, visada atvira naujiems nariams ir idėjoms, prie kurios prisijungti esi kviečiamas ir Tu!