Akademinio jaunimo mokslinė draugija „Modusas“

„Modusas“ – tai grupė iniciatyvių ir kūrybingų VDU Gamtos mokslų fakulteto studentų. Jų misija – populiarinti gamtos mokslus akademinėje visuomenėje, mokyklose bei gimnazijose, skatinti mokinius rinktis gamtos mokslų studijas. Vienas pirmųjų „Moduso“ žingsnių – Kauno rajono moksleiviams skirtas projektas „Nuo genų – baltymų link“.

„Modusas“ skatina Lietuvos ir užsienio studentų bei jaunųjų mokslininkų bendradarbiavimą, prisideda tobulinant universiteto studijų programas, mokymosi procesą. Draugija organizuoja vasaros stovyklas, mokslines konferencijas, seminarus, diskusijas, rengia įvairias viešas programas bei akcijas. „Modusas“ yra nuolatinis mokslo festivalių „Erdvėlaivis žemė“, „Pamatyk kitaip“, VDU Pavasario šventės svečias. Programoje „Stebuklingoji mokslo dėžė“ studentai pasakoja apie gamtos mokslus, demonstruoja tokius eksperimentus kaip stebuklingą žvakės liepsnos užgesinimą, nykstančias dėmes, piešimo paslaptis, DNR išskyrimą iš brokolių.