Kvietimas dalyvauti tarptautinėje švietimo konferencijoje Tailande

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia mokslininkus, tyrėjus ir studentus dalyvauti jau ketvirtą kartą organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Education: Sharing Knowledge, Building Dreams, kuri bus organizuojama 2018 metų balandžio 5-7 dienomis, Bankoke, Tailande.

Mokymo(-si) turinys

· Efektyvios technologijos klasėje

· Mokymosi mokslas

· Vertinimo patikimumas ir tinkamumas

· Inovatyvi švietimo praktika

· Darbas su įvairiais gyventojais

Jau ketvirtus metus iš eilės VDU Socialinių mokslų fakulteto, Edukologijos Instituto mokslininkės prof. dr. Genutė Gedvilienė ir dr. Virginija Bortkevičienė dalyvauja šioje „The International Institute of Knowledge Management-TIIKM“ organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje.

VDU yra šios konferencijos akademinis partneris. Norintys dalyvauti konferencijoje savo pranešimų santraukas turėtų pateikti iki 2018 metų sausio 11 dienos elektroniniu paštu: abstract@educationconference.co.

Registracija į konferenciją vyksta iki 2018 m. vasario 8 dienos.

Daugiau informacijos apie konferenciją