Kvies diskutuoti apie socialinio teisingumo apraiškas

Lapkričio 18 d., pirmadienį, 10.30 val. VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.) vyks dr. Samuelio Greggo, religijos ir laisvės studijoms skirto Actono instituto (JAV) studijų direktoriaus, paskaita „Tikras ir pramanytas socialinis teisingumas“.

Paskaitoje dr. Samuelis Greggas aptars ir susirinkusius kvies diskutuoti apie socialinio teisingumo šiandieninėje visuomenėje apraiškas, klaidingas jo sampratas bei tikro socialinio teisingumo įgyvendinimo galimybes.

Dr. S. Greggas gimė Australijoje, Oksfordo universitete įgijo filosofijos daktaro laipsnį (moralinės filosofijos disciplinoje). Jo dabartinė darbovietė, Actono institutas, yra įsikūrusi Mičigano valstijoje (JAV) ir turi savo atstovybes Romoje bei Argentinoje. Dr. S. Greggas yra parašęs monografijų ir knygų, kuriose nagrinėjamos aktualios tikėjimo, laisvės bei rinkos santvarkos problemos.

Norintiems dalyvauti paskaitoje būtina išankstinė registracija. Registracija vyksta iki lapkričio 17 d. tel. +370 618 13420 arba el.paštu info@laisvavisuomene.lt.

Renginį organizuoja Laisvos visuomenės institutas.

Renginio plakatas