Kviečiame VDU tinklalapyje skelbti savo kūrybą

1953

Vytauto Didžiojo universiteto tinklalapio redakcija kviečia visus kuriančiuosius svetainėje VDU.lt skelbti poezijos, prozos, fotografijos ir kitus kūrinius, kurie galėtų sudominti auditoriją bei praplėsti skaitytojų akiratį.

Nuo 2010 m. gruodžio mėnesio VDU.lt šalia įvykinių naujienų, reportažų universiteto tinklalapio lankytojai gali perskaityti VDU bendruomenės narių kūrinius – eiles, esė, išvysti menines fotografijas. Sulaukę nemažo skaitytojų susidomėjimo, maloniai kviečiame visus kuriančiuosius – studentus, VDU darbuotojus, absolventus – siųsti savo kūrinius el. paštu i.sekeviciene@vkt.vdu.lt. Būtinai nurodykite savo vardą ir pavardę, fakultetą, kuriame studijuojate / studijavote ir kursą arba pareigas, jeigu esate VDU darbuotojai. Linkėdami kūrybingų, prasmingų ir turiningų Naujųjų metų, tikimės šilto ir malonaus bendarbiavimo!