Kviečiame teikti paraiškas stipendijų programai Indonezijoje

VDU akademinė bendruomenė kviečiama teikti paraiškas laipsnio nesuteikiančios stipendijų programos „Darmasiswa“ konkursui. Šią programą Indonezijos Respublikos vyriausybė siūlo užsienio šalių, vystančių diplomatinius santykius su Indonezija, piliečiams. Pagrindinis „Darmasiswa“ programos tikslas – populiarinti indoneziečių kalbos studijas bei kultūrą užsienio šalyse.

Stipendijų programa apima bahasa indonesia (indoneziečių kalbos), tradicinių menų, amatų, turizmo, kulinarijos bei kitas studijas pasirinktose srityse, tokiose kaip Islamas Indonezijoje, aplinkos studijos, Indonezijos politika bei Pietryčių Azijos ekonomika. Dalyviai gali rinktis iš 53 aukštojo mokslo įstaigų, esančių įvairiose Indonezijos vietovėse.

„Darmasiswa“ programa siūloma trimis lygiais – vienerių metų, šešių arba trijų mėnesių trukmės studijų forma. Vienerių metų trukmės stipendijų programoje užsieniečiai gali studijuoti bahasa indonesia ar kitas vietines kalbas, tradicinius indoneziečių šokius, muziką, amatus, kulinariją, turizmą ir kitų sričių studijas pasirinktose mokslo įstaigose. Pasirinktą sritį norimoje Indonezijos mokslo įstaigoje taip pat galima studijuoti šešių arba trijų mėnesių trukmės stipendijų programose.

Kandidatai paraiškas privalo pateikti Indonezijos ambasadai iki 2012 m. vasario mėn. vidurio. Atrankos rezultatai bus paskelbti balandžio mėn. pradžioje.

Daugiau informacijos apie programą, tvarkaraštį, reikalavimus kandidatams ir kitus su studijomis susijusius dalykus galima rasti čia.

Paraiškos forma

„Darmasiswa“ programos tinklalapis