Kviečiame palaikyti VDU krepšininkus LSKL finale!

Balandžio 30 d., pirmadienį, 19 val. Klaipėdoje (Dariaus ir Girėno g. 10) įvyks Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) didysis finalas, kuriame susirems Vytauto Didžiojo ir Mykolo Romerio universitetų komandos. Devyniskart Lietuvos ir penkiskart Europos studentų čempionams VDU krepšininkams iššūkį mes galingas varžovas, todėl universiteto bendruomenė raginama prisidėti prie komandos palaikymo ir stebėti rungtynes.

Prognozuojama, kad rungtynės bus itin atkaklios: MRU ekipos strategas Vytautas Poteliūnas atskleidė, jog jau ruošiasi LSKL finalui ir tikisi, kad šiame svarbiausiame etape jų komandai galės padėti Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos krepšininkai Jonas Valančiūnas ir Paulius Dambrauskas. Tuo tarpu VDU į finalą pateko po atkaklių rungtynių prieš Klaipėdos universiteto krepšininkus. Pergalės atveju, VDU komanda jau dešimtąjį kartą liptų ant nugalėtojų pakylos.

Dėmesio! Norintys prisidėti prie VDU komandos palaikymo LSKL finale gali tai padaryti išsiųsdami laišką organizatoriams adresu rsv@sa.vdu.lt iki balandžio 29 d., sekmadienio, 12 val. Laiške prašoma nurodyti savo vardą, pavardę bei kontaktinius duomenis (el. paštas, telefono numeris). Susidarius daugiau negu 15 žmonių grupei, bus organizuojama nemokama kelionė autobusu. Planuojamas išvykimas – pirmadienį, apie 16 val.

Kviečiame visus, neabejingus universiteto krepšiniui, palaikyti VDU komandą finale ir tapti istorinių akimirkų liudininkais!