Kviečia susipažinti su skandinaviška virtuve

1895

Lapkričio 11 d., pirmadienį, nuo 10.30 val. VDU Humanitarinių mokslų fakultete (K. Donelaičio g. 52, II a. fojė) vyks „Skandinaviškos virtuvės diena“, kurios metu bus pristatomi šiaurės regiono šalių virtuvės patiekalai.

Renginyje bus pasakojama apie Danijos, Suomijos, Švedijos ir Norvegijos virtuves ir jų tradicijas. Taip pat organizatoriai žada ir degustacines vaišes.

„Pramoginiame-edukaciniame renginyje mes pristatysime skandinavišką virtuvę ir siūlysime paragauti tam tikrų šiaurietiškos virtuvės patiekalų. Informaciniuose stenduose susirinkusieji galės sužinoti įdomių faktų ir daugiau informacijos apie Skandinavijos šalis. Taip pat patiekalų receptai bus pristatomi video formatu“, – pasakojo vienas iš organizatorių Evaldas Cydzikas. Ši valandos trukmės programa ypač patiks tiems, kurie domisi skandinavų kultūra, nori sužinoti ką nors naujo ir yra neabejingi maistui. Saldiems ir sūriems, šaltiems ir karštiems užkandžiams gaminti bus naudojami unikalūs šalių produktai siekiant kiek įmanoma autentiškiau atkurti patiekalus.

„Skandinaviškos virtuvės diena“ – tai sumanymas, kuris buvo įgyvendintas studentų iniciatyva. Baltijos regiono kultūrą studijuojantys jaunuoliai, Evaldas Cydzikas, Sandra Jurkevičiūtė ir Daina Zozaitė, nuoširdžiai dėkoja prie organizavimo prisidėjusiems Užsienio kalbų instituto dėstytojams Larsui Gjendemsjø, Camillai Helene Schaffer ir Žiedai Tamašauskaitei bei specialiam renginio svečiui – restoranui „Alaus Kultūra & delicatessen ÖL“.

Renginio plakatas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.