Kviečia studentus prisijungti prie mentorių programos

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba ir tarptautinė studentų organizacija ESN VMU kviečia universiteto studentus, kurie domisi tarptautine veikla, kitų kultūrų pažinimu, savęs realizavimu per savanorystę ir užsienio kalbų lavinimu, tapti VDU mentoriais.

VDU Mentorių programa siekiama skatinti tarpkultūriškumą ir savanorystę, vadovaujantis principu „studentai padeda studentams“. Mentoriai ir ESN VMU nariai stengiasi visapusiškai padėti į VDU studijoms ar praktikai atvykusiems užsienio studentams, organizuoja pažintines keliones ir ekskursijas, kultūrinius ir socialinius renginius bei vakarėlius.

VDU studentai, norintys prisijungti prie universiteto mentorių programos, prašomi internete užpildyti anketą iki lapkričio 18 d.

Mentorių atranka vyksta dviem etapais:

1. Pagal užpildytas anketas atrinkti VDU studentai bus informuoti asmeniškai lapkričio 21 d. ir kviečiami motyvaciniam pokalbiui lapkričio 25–29 d.
  2. Po pokalbio atrinkti VDU studentai bus informuoti asmeniškai gruodžio 3 d. ir kviečiami į pirmąjį mentorių susitikimą, vyksiantį gruodžio antrąją savaitę Vytauto Didžiojo universitete.
  • VDU Tarptautinių ryšių tarnyba
  • AdresasS. Daukanto g. 27-301, Kaunas