Kviečia Izraelyje aptarti Artimųjų Rytų situaciją

Nuo 2015 m. gruodžio 29 d. iki 2016 m. sausio 10 d. Izraelyje vyks žiemos mokykla studentams ir dėstytojams iš viso pasaulio, kurią parengė Izraelio ir Palestinos akademikai. Programa vadinasi „Winter Programme: One Land, Two Peoples and Three Religions“.

„Ši patirtis tokia įvairialypė, kad, nepaisant to, jog susirenka labai heterogeniška grupė – dalyviai atvyksta iš skirtingų pasaulio kraštų ir turi skirtingas asmenines bei profesines patirtis – visi iš šio kurso gauna labai daug naudos, skirtingomis prasmėmis“, – teigia Joana Ricarte, tarptautinės politikos ir konfliktų sprendimo doktorantė Coimbra universitete (Portugalija).

Programa skirta studentams ir dėstytojams, besidomintiems Artimaisiais Rytais. Dalyviai turėtų turėti akademinės patirties vienoje iš šių sričių: istorija, religija, politikos mokslai, žurnalistika, tarptautinės ir/arba Artimųjų Rytų studijos.

Daugiau informacijos teikiama el. paštu me@galilcol.ac.il arba užsiregistravus internetu.

Daugiau informacijos