Kviečia į kūrybines dirbtuves Latvijoje

Komunikacijų, marketingo ir reklamos studentai, profesionalai ir entuziastai kviečiami dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse „Workshop of Dynamic Thoughts“, kuri vyks Kalnciemos mokykloje, 40 km už Rygos Latvijoje, birželio 5-7 d.

Šios tarptautinės kūrybinės dirbtuvės yra galimybė sutikti naujų draugų iš viso pasaulio. Neformalioje aplinkoje dalyviai galės diskutuoti aštriais, aktualiais klausimais su komunikacijų meistrais. Tarp aptariamų temų – stilingumas, komandos subūrimas, komunikacijos pokyčiai po „Charlie Hebdo“ tragedijos, klaidos rašant tekstus, dabartinio komunikacijos karo strategijos ir t. t.

Studentai kartu su kolegomis galės parengti tikras viešųjų ryšių kampanijas įmonėms ir pristatyti jas tarptautinei vertinimo komisijai. Jie dalyvaus komandos formavimo renginiuose su Latvijos karinėmis pajėgomis ir galės laimėti prizą.

Programoje taip pat įtrauktas konkursas, „Greiti receptai „žaliems“, krepšinis, gimnastika su judesio profesionalais. Numatyti ir vakarai su dainomis prie laužo su Andriumi Kivicsu, vakarėlis su DJ Karliu, siurprizai, prizai, dovanos.

Programa

Plakatas