Kūrybinio rašymo dirbtuvės „Lengva ranka“

VDU Lituanistikos katedra kviečia dalyvauti trečiosiose kūrybinio rašymo dirbtuvėse „Lengva ranka“.

Visi norintys kviečiami kurti tekstus, įkvėptus šių eilučių: ,,rašyti taip kad net / išsprogtų medžiai rašant kitąmet“ (A. Marčėnas). Slapyvardžiu pasirašytus tekstus (iki 6 tūkst. spaudos ženklų) prašoma siųsti adresu s.bagdonaitei@gmail.com iki lapkričio 16 d.

Organizatoriai laukia įvairių žanrų – ne tik literatūrinių (eilėraščių, apsakymų, esė), bet ir akademinių ar netgi publicistinių (taikomosios žurnalistikos) – tekstų. Dirbtuvėms atrinktų tekstų autorius informuosime elektroniniu paštu iki lapkričio 21 d. Visiems dalyviams bus iš anksto atsiųsti dirbtuvėse aptariami tekstai ir užduotys.

Kūrybinės dirbtuvės vyks lapkričio 25 d. Vytauto Didžiojo universitete (laikas ir vieta bus patikslinti).

Šios dirbtuvės – jau tradicija tapęs rudens semestro renginys, kurio metu skaitomi ir analizuojami atrinkti tekstai, dalyviai mokosi išreikšti konstruktyvią kritiką, gauna praktinių patarimų tolesnei kūrybai. Pirmosios kūrybinės dirbtuvės buvo vienas iš renginių, skirtų K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti, o antrosiose buvo išmėgintas esė žanras. Šiais metais VDU Lietuvių filologijos ir leidybos trečio kurso bakalaurantės kviečia priimti literatūros metamą iššūkį – rašymą ,,lengva ranka“.

Daugiau informacijos apie konkursą teikiama el. paštu kristinai.kaunas@gmail.com.