„Kultūriniai vakarai“ atidaro penktąjį sezoną

Tarptautinė ne pelno siekianti studentų organizacija ESN VMU rugsėjo 19 d. atidarys jubiliejinį penktąjį projekto „Kultūriniai vakarai“ (angl. Cultural Nights) sezoną.

Ankstesnių sezonų metu projektas įkvėpė „Statyti tiltus, o ne sienas“ (angl. Build Bridges, Not Walls), kvietė „paragauti“ kitų kultūrų (angl. Taste the Culture), dėliojo „Pasaulio dėlionę“ (angl. Puzzle of the World), siūlė patirti „Kultūrinį šoką“ (angl. Cultural Shock).

Šį semestrą projekto organizatoriai, norėdami atkreipti dėmesį į skirtingų kultūrų muziką bei tradicinius instrumentus, projekto tema pasirinko „Šalies garsus“ (angl. Sounds of Culture). Visą sezoną, kiekvieno vakaro metu, jaukioje „Punto Jazz Palėpėje“ (Kęstučio g. 6) skambės pačių užsienio studentų sudaryti jų šalies muzikos grojaraščiai, ant stalų puikuosis tradicinės vaišės, o visi užsukę turės išskirtinę galimybę pažinti kiekvienos kultūros muzikinę pusę.

Rugsėjo 19 d. vyksiantis pirmasis kultūrinis vakaras tradiciškai bus skirtas Lietuvai. Vakaro metu vyks Lietuvos pristatymas, VDU folkloro ansamblis „Linago“ pademonstruos tradicinius lietuviškus instrumentus ir muziką, bus žaidžiami lietuvių liaudies žaidimai, dainuojamos lietuviškos dainos ir, žinoma, neapsieisime be gardžiausių lietuviškų užkandžių.

Organizacija ESN VMU, bendradarbiaudama su kitomis ESN sekcijomis tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje, siekia suburti užsienio studentus, suteikia jiems galimybę ne tik pristatyti savo šalių tradicijas, bet ir pažinti Lietuvą. „Kultūriniai vakarai“ – puiki galimybė tai padaryti neformalioje aplinkoje, įvairių užsiėmimų metu.

Dalyvauti kviečiama VDU bendruomenė ir universiteto svečiai.

Ateikite, nepraleiskite progos – šiais metais mus vienija muzika!

Renginio plakatas

„Kultūrinių vakarų“ pavasario semestro tvarkaraštis

Visi renginiai vyks ketvirtadieniais, 20 val., „Punto Jazz palėpėje“ (Kęstučio g. 6).

Laikas Pristatomos šalys
Rugsėjo 19 d. Lietuva
Rugsėjo 26 d. Vokietija, Portugalija, Slovakija
Spalio 3 d. Kazachstanas, Čekija, Tadžikistanas