Krepšinio turnyro dalyvius VDU sveikino net šešiomis kalbomis

Vytauto Didžiojo universiteto studentai Sabonio krepšinio centro organizuotame turnyre susirinkusius dalyvius sveikino jų gimtosiomis kalbomis.

Sabonio krepšinio centro administracijai kreipusis į Vytauto Didžiojo universiteto Užsienio kalbų centrą kviečiant dalyvauti krepšinio turnyro atidarymo ceremonijoje, dalyviai, atvykę iš Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Rusijos, Baltarusijos ir Estijos, sveikinimo žodį išgirdo savo gimtosiomis kalbomis.

„Labai džiugu, kad VDU atpažįsta kaip universitetą, kuriame studentai išmoksta bendrauti įvairiomis kalbomis. Mes mokome net 26 kalbų, taigi turnyro atidarymo metu užsienio kalbų besimokantys ir jas studijavę studentai galėjo maloniai nustebinti susirinkusius svečius“, – pasakojo Užsienio kalbų centro direktorės pavaduotoja Vilma Bijeikienė.

Kviečiame žiūrėti Luko Motiejūno (lukas.motiejunas@fc.vdu.lt) videoreportažą.