Konsultacijos ir kursai stojantiems į menų specialybes

VDU Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedra organizuoja parengiamuosius kursus stojantiems į Naujųjų medijų meno, Vaidybos, Music Production (Muzikos produkcijos), Fashion Design (Mados dizaino) specialybes. Užsiėmimų metu moksleiviams bus suteikiamos žinios ir praktiniai įgūdžiai, padėsiantys išlaikyti stojamuosius egzaminus.

Konsultacijos

Mados dizainas / Fashion Design

Kovo 4 d., 18 d. 15 val., birželio 6 d. 12 val.
VDU Menų fakultete (adresas: Vytauto pr. 71, 102 aud., Kaunas)

Muzikos produkcija / Music Production

Birželio 6 d. 13 val. VDU Menų fakultete
(adresas: Muitinės g. 7, 117 aud., Kaunas)

Naujųjų medijų menas

Birželio 6 d. 12 val. VDU Menų fakultete

(adresas: Muitinės g. 7, 117 aud., Kaunas)

Informacija: Laima Penekaitė (el. paštas: l.penekaite@mf.vdu.lt, mob. tel. 8 676 97483).

Vaidyba

Kovo 19 d., balandžio 16 d., gegužės 15 d. 14 val.
VDU Menų centro salėje
(adresas: Vytauto pr. 71, 101 aud., Kaunas)

Informacija ir registracija: Gintarė Kazakevičienė (el. paštas: g.kazakeviciene@teatras.vdu.lt).

Parengiamieji kursai

Naujųjų medijų menas

Kursai suskirstyti į du blokus: fotografiją ir kadruotę.

Fotografija. Paskaitų metu supažindinama su fotografavimo principais, kompozicijos ypatumais fotografijoje, temų atskleidimo galimybėmis.

Kadruotė. Paskaitų metu supažindinama su kadruotės kūrimu ir atlikimu. Pagrindinis dėmesys skiriamas vizualiam naratyvo (pasakojimo) perteikimui, vaizdo ir garso ryšiams, vizualiam sprendimui.

Fotografija – vasario 26, kovo 4, 18 d.
Kadruotė – balandžio 8, 15, 22 d.
Laikas: 15.00–17.00 val.
Vieta: VDU Menų fakultete (adresas: Muitinės g. 7, 117 aud., Kaunas)

Informacija: Laima Penekaitė (el. paštas: l.penekaite@mf.vdu.lt, mob. tel.: 867697483).

Mados dizainas / Fashion Design [Mokami]

Parengiamųjų kursų programa parengta atsižvelgiant į stojamųjų egzaminų į dizaino krypties studijų programas reikalavimus.
Pagrindinės kursų temos:
– Žmogaus figūros piešimas. Figūros proporcijos mados piešinyje.
– Pagrindiniai figūrų ir drabužių komponavimo principai. Figūros judesyje vaizdavimas.
– Spalva, linija ir forma mados piešinyje.
– Detalus rūbo piešinys, dėmesys detalėms. Įvairių audinių vaizdavimas.
– Kūrybiškumo lavinimas. Mados koliažų kūrimas. Netradiciniai vaizdavimo metodai.
– Skirtingi aprangos stiliai ir jų vaizdavimas. Drabužių funkcionalumas.

Kursai vyks: vasario 13, 20, 27 d., kovo 5, 12, 19 d.
 balandžio 2, 9, 16, 23, 30 d.
Laikas: 12.00-14.00 val.
Vieta: VDU Menų fakultete (adresas: Vytauto pr. 71, 102 aud., Kaunas)
Vieno užsiėmimo trukmė: 2–3 valandos.
Užsiėmimo kaina: 10 EUR (mokant už visus 11 kartų – kaina 100 EUR)
Informacija ir registracija: Kristina Čyžiūtė (el. paštas: kristatex@gmail.com).

Parengiamuosius kursus ves menininkė Kristina Čyžiūtė.
Kristina Čyžiūtė yra įgijusi tekstilės magistro laipsnį VDA Kauno dailės fakultete. Nuo 2001 metų menininkė dalyvauja grupinėse parodose, o nuo 2004 m. rengia personalines parodas. K. Čyžiūtė yra dirbusi drabužių stiliste įvairiose agentūrose, taip pat yra kūrusi kostiumus šokio ir dramos teatro spektakliams.

Vaidyba [Mokami]

Edukacinė programa „Teatro dirbtuvės“

Programos komponentai: vaidyba, improvizacija, kalba, vokalas, šokis, kostiumas, scenografija, dramaturgija, režisūra.
Programos kaina: 199 EUR.
„Teatro dirbtuvės“ startuoja 2016 m. vasario 13 d.

Registracija iki 2016 m. vasario 6 d. el. paštu info@teatrodirbtuves.lt arba telefonu +370 672 06529.

Daugiau informacijos „Teatro dirbtuvių“ tinklalapyje.

Dėmesio: šiemet ypatingą naudą gaus norintys sėkmingai pasirengti šių metų stojamiesiems egzaminams į vaidybos studijų programas! Jų laukia papildomos 3 dienų stojamųjų egzaminų repeticijos, kurių metu bus imituojami visi egzaminų etapai ir individualiai konsultuojamas kiekvienas jų dalyvis!